E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

مجمع عمومی سالیانه انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی برگزار شد

مجمع عمومی سالانه انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسیمجمع عمومی عادی سالیانه انجمن‌ ایرانی زبان و ادبیات روسی با حضور اکثر اعضای هیات مدیره و تعدادی از اعضای محترم انجمن‌ ایرانی زبان و ادبیات روسی از ساعت 14:0۰ روز شنبه مورخ 18 اسفندماه ۱۳۹7 در سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار شد.

پس از پخش آیاتی چند از کلام الله مجید، در ابتدای این مراسم هیأت رئیسه جلسه متشکل از آقایان دکتر کریمی مطهر، دکتر محمدی، دکتر محمدبیگی و سرکار خانم دکتر صادقی با موافقت حاضران انتخاب شدند و با تشکیل هیأت رئیسه مجمع، رسیدگی به دستور جلسه مجمع به صورت رسمی آغاز گردید.

جناب آقای دکتر جان اله کریمی مطهر، رئیس هیأت مدیره انجمن‌ ایرانی زبان و ادبیات روسی ضمن خیر مقدم به میهمانان بر اساس دستور جلسه، گزارش فعالیت‌ها و عملکرد شورا را در سال  ۱۳۹6 به مجمع ارائه نمودند و گفتند این انجمن در ادامه روند رو به رشد توانسته در سال ۱۳۹6 با کسب 855.25 امتیاز از شورای انجمن‌های علمی رتبه B را بدست بیاورد.

سپس آقای دکتر محمدی، به عنوان یکی از اعضای هیات رییسه جلسه ضمن تشکر از کارهای صورت گرفته به فعالیت‌های انجمن در کمیته فرهنگ نگاری اشاره‌ای نموده و اعلام کردند در اردیبهشت ماه همایش ملی فرهنگ نگاری و هفته فرهنگ نگاری را خواهیم داشت.

با اتمام گزارش فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه زبان و ادبیات روسی توسط انجمن، در ادامه دستور جلسه برنامه عملیاتی سال 98 انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی توسط دبیر انجمن دکتر مهدی محمدبیگی به استحضار حاضرین در جلسه رسید و پس از پرسش‌ و پاسخ در جلسه شورا برنامه به تصویب مجمع رسید خانم دکتر صادقی گزارش مالی انجمن در سال 96 و انجام کارهای مالیاتی اشاره کردند.

در آخر با نظر سنجی از اعضا و پذیرایی مراسم به پایان رسید.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.