E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

گزارش کارگاه تخصصی با موضوع Полемика М. Бахтина с формалистами. Концепция эстетического объекта

گزارش نشست علمی باختینکارگاه تخصصی با موضوع Полемика М.Бахтина с формалистами. Концепция "эстетического объекта  در تاریخ 18 اسفندماه 1397 پس از مجمع عمومی سالیانه انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی در سالن حکمت، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به همت انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی و حمایت گروه زبان‌های خارجی شورای بررسی متون و همکاری گروه زبان روسی دانشگاه الزهراء برگزار گردید. مدرس این کارگاه تخصصی سرکار خانم دکتر اکسانا کرافچنکو استاد اعزامی دانشگاه ملی دونتسک و مدیر گروه فرهنگ‌های جهانی و داخلی بودند. این کارگاه به جهت دانش‌افزایی استادان و آشنایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی با مارتین باختین و مباحثه ایشان با فرمالیست‌ها و مفهوم «زیبایی شناسی» برگزار شد و خانم دکتر کرافچنکو با دسته‌بندی موضوعات به صورت آموزشی به تفضیل نکات را تشریح کردند.

در پایین مراسم ضمن ثبت تصاویر یادگاری، از ایشان به جهت برگزاری کارگاه و همکاری گسترده در به نتیجه رساندن تفاهمنامه همکاری انجمن ایرانی زبان و ادبیات و دانشگاه ملی دونتسک با اهدا لوح تقدیر از طرف رئیس و دبیر انجمن تجلیل به عمل آمد.

گزارش نشست علمی باختینگزارش نشست علمی باختین

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.