E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

گزارش نشست معرفی منابع آزمون ارشد آموزش زبان روسی

معرفی منابع آزمون ارشد آموزش زبان روسینشست معرفی منابع آزمون ارشد آموزش زبان روسی در تاریخ 30 بهمن ماه 95 در تالار ناصر خسرو دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در این نشست جبرئیل نجفی، به بخش های مختلف منابع آزمون ارشد که شامل علم صرف و نحو، ادبیات روسی، نامه نگاری و اصطلاحات می باشند پرداخت. در این راستا کتاب ها و جزوه های اساتید محترم زبان روسی دانشگاههای ایران بویژه دانشگاه تهران معرفی گردیدند. برای بخش های صرف و نحو زبان روسی که بیش ترین سؤالات کنکور را به خود اختصاص می دهند، مطالبی در قالب اسلاید و فایل های ویدیوئی برای حضار به نمایش گذاشته شد، همچنین به بارم بندی بخش های مختلف سؤالات کنکور در سال های اخیر و منابع دیگری همانند کتاب پولکینا و گلازوناوا و ویناگرادف جهت اطلاعات تکمیلی نیز اشاره شد.
در انتهای این نشست جبرئیل نجفی از همکاری و مساعدت انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی و هم چنین گروه زبان روسی دانشگاه شهید بهشتی نهایت تشکر و قدر دانی نمود.

صفحه اصلی اخبار سایت گزارش همایش ها گزارش نشست معرفی منابع آزمون ارشد آموزش زبان روسی