E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

گزارش نشست کتب آموزشی زبان روسی به خارجی زبان ها

گزارش نشست کتب آموزشی زبان روسی به خارجی زبان هابه همت انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی و گروه زبان روسی و اسلاوی دانشگاه شهید بهشتی نشست معرفی کتب آموزشی زبان روسی به خارجی زبان ها قرن بیست و یکم روز دوشنبه مورخ ۹۶/۲/۱۱ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد
نشست با حضور جمعی از اساتید گرانقدر و دانشجویان عزیز گروه زبان و ادبیات روسی در تالار ناصرخسرو دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی به منظور معرفی کتب آموزشی زبان روسی برای خارجی زبان ها برگزار شد.
در این نشست دکتر حسین شیخی استاد گروه روسی به عنوان سخنران به معرفی کتاب ها و نحوه فهرست نویسی آنها در کتابخانه دانشکده ادبیات پرداخت. وی از فهرست نویسی ۱۳۵ عنوان کتاب از شهریور ماه ۱۳۹۵ در کتابخانه دانشکده ادبیات خبر داد. با توجه به عدم امکان جستجوی عناوین روسی کتب در سامانه کتابیار پند، اعضای محترم هیات علمی گروه زبان و ادبیات روسی تدبیری اندیشیده اند که تنها با مراجعه به لیست کتاب ها و قراردادن یک شماره در اختیار کتابدار، دانشجویان بتوانند کتاب مورد نظر خود را به امانت بگیرند. لوح فشرده صوتی (CD) نیز که ضمیمه برخی از کتب است در دفتر مدیر گروه زبان و ادبیات روسی موجود می باشد. و جهت دریافت فایل فشرده صوتی کتاب ها، با در دست داشتن کد مربوط به کتاب مورد نظر دانشجویان می توانند به مدیریت گروه مراجعه نمایند و سی دی را نیز به امانت بگیرند.
تنظیم گزارش: آرزو خلیلی

گزارش نشست کتب آموزشی زبان روسی به خارجی زبان هاگزارش نشست کتب آموزشی زبان روسی به خارجی زبان ها

صفحه اصلی اخبار سایت گزارش همایش ها گزارش نشست کتب آموزشی زبان روسی به خارجی زبان ها