E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

گزارش نشست "سرزمین و مردم روسیه"

گزارش نشست سرزمین و مردم روسیهبه همت انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی و گروه زبان روسی و اسلاوی دانشگاه شهید بهشتی، روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ساعت 10:15 تا 12 جلسه سخنرانی دکتر بهرام امیراحمدیان استاد دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران پیرامون سرزمین و مردم روسیه در تالار ناصرخسرو دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در این جلسه اعضای محترم هیات علمی گروه زبان و ادبیات روسی، اساتید گرانقدر و دانشجویان گرامی گروه روسی حضور داشتند.
در این جلسه جناب دکتر امیراحمدیان سخنانی را درباره جغرافیای سرزمین روسیه، شهرهای مهم، منابع طبیعی و مردم این کشور ایراد کردند.
در این سخنرانی دکتر امیراحمدیان به معرفی رودهای مهم روسیه از جمله رود ولگا که به اعتقاد ملت روسیه، مادر روسیه است و همچنین کوه های مهم از جمله کوه های قفقاز، سایان و اورال و دریاچه بایکال پرداختند. در بخشی از سخنان، ایشان به ملیت های مختلفی که در روسیه ساکن هستند، ادیان و مذاهب مردم این کشور، شهرهای مهم و تاریخی و هم چنین تاثیر اقلیم بر خلق و خو و رسومات ساکنان هر منطقه اشاره کردند.
تنظیم گزارش: آرزو خلیلی

گزارش نشست سرزمین و مردم روسیهگزارش نشست سرزمین و مردم روسیهپ

صفحه اصلی اخبار سایت گزارش همایش ها گزارش نشست "سرزمین و مردم روسیه"