E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

گزارش سمینار آموزشی «خواندن و درک مطلب»

سمینار آموزشی خواندن و درک مطلبدر تاریخ 17 اردبیهشت ماه 1396 از طرف انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی با همکاری دانشگاه های علامه طباطبائی و الزهرا (س) و همچنین انستیتوی پوشکین روسیه سمینار آموزشی «خواندن و درک مطلب» در سالن حافظ دانشکده علوم انسانی دانشگاه الزهراء برگزار شد.
خانم مارینا بیلابارادووا مدیر ارشد بخش ارتباطات و هدایت پروژه های انستیتوی پوشکین در این سمینار به سخنرانی پرداخت. ایشان در ابتدا با نمایش اسلایدهای مختلف گزارشی کوتاه در مورد انستیتو پوشکین دادند و اشاره کردند که این انستیتو یکی از مهمترین مراکز آموزش زبان روسی در جهان است و به تجهیزات سخت‌افزاری، استادان و دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در آن انستیتو اشاره کردند. و سپس سایت آن انستیتو و نحوه استفاده از آن و قابلیت‌های فراگیری زبان از راه دور را برای دانشجویان و اساتید حاضر در سمینار تشریح کردند.
در انتها نیز با استفاده از نرم افزار آموزش زبان از راه دور بصورت آفلاین به تحلیل دو متن با روش پروفسور کولی‌بینا با مشارکت دانشجویان پرداختند.

 گالری عکس سمینار

صفحه اصلی اخبار سایت گزارش همایش ها گزارش سمینار آموزشی «خواندن و درک مطلب»